W pażdzierniku ubiegłego roku miałam przyjemność poznać Pana Profesora Dąbrowieckiego, który w jednej dosłownie chwili zdiagnozował u mnie przepuklinę pępkową i przepuklinę kresy białej. Tak konkretnego a zarazem sympatycznego lekarza nie udało mi się jak do tej pory spotkać. Podczas wizyty dowiedziałam się, że jedyną skuteczną metodą w moim przypadku będzie operacja, która miała się odbyć w Bydgoszczy.
Przestraszyłam się i dosyć długo, bo aż do kwietnia 2016, zwlekałam z decyzją. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.
12 kwietnia poddałam się operacji, którą przeprowadził Pan Profesor Dąbrowiecki. Cały czas sprzed i po zabiegu wspominam bardzo miło. Nie napiszę tu, że nie odczuwałam bólu po operacji, ale dzięki opiece personelu oddziału chirurgii Szpitala MSW w Bydgoszczy a w szczególności dzięki doskonałej opiece medycznej Profesora Dąbrowieckiego był on o wiele mniej dotkliwy. Ból odczuwam do tej pory, ale mój prawie płaski brzuch rekompensuje mi to wszystko.
Profesor Dąbrowiecki to prawdziwy lekarz z powołania. Mimo, że po trzech dniach zostałam wypisana ze szpitala Pan Profesor nadal umawiał się ze mną na zmianę opatrunków i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Nigdy wcześniej nie spotkałam na swojej drodze lekarza, który nawet w sobotę poświęcił mi Swój wolny czas.
Mimo, że do pełnej sprawności daleka u mnie droga, to już teraz z pełnym przekonaniem mogę napisać: Dziękuję Panie Profesorze za nowy, piękny brzuch.
Wspaniałe podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm Pana Profesora sprawiły, że operację i pobyt w szpitalu zawsze będę miło wspominać.
Jeszcze raz bardzo Panu, Panie Profesorze dziękuję.